resume

WORK HISTORY

Jul 2021 – continues

Software Developer

Trendyol Group

Oct 2019 – Jul 2021

Frontend Developer

Mindbehind (formerly Sorun Bilgi Teknolojileri)

Jun 2019 – Aug 2019

Web Application Developer

Yuxek Internet Technologies

Dec 2017 – Jul 2018

Frontend Developer & UI/UX Designer

Freelance Web Development

EDUCATION

2021 – continues

Digital Game Design & Technologies

Muğla Sıtkı Koçman University

2019 – continues

Management Information Systems and Services

Anadolu University

2015 – 2019

Computer Science and Engineering

Sakarya University

2011 – 2015

HIGH SCHOOL

Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi

Profession Facts

Courses

17

Experience

3y 6m


TESTIMONIALS

Atakan Donmez

Student / Dogus University

Yapılması gerekilen görevi, en kısa sürede ve düzenli bir şekilde yapabilen; takım çalışmasına yatkın, öğrenmeye ve kendini olabildiğince geliştirmeye çalışan; yüksek bir kültür seviyesine sahip, çağdaş bir insandır.

T. Umut Tokoglu

Student / Sakarya University

Ekip olarak yapılan işlerde çalışmaktan zevk aldığım, yaptığı işlere önem veren ve en iyi şekilde yapılması için uğraşan, üzerinde çalıştığı işlerin planlamasını iyi yapabilen ve bu planlara uymakta katı kuralları olan iyi bir ekip arkadaşıdır. Ayrıca kültürel yönden de kendisini oldukça gelişmiş bulmaktayım.

Berkay Alparslan

Student / Politechnika Lubelska

İlginç ve yenilikçi fikirleri ile genellikle bir adım önde başlayan, olması istediğini olması gerektiğine en iyi şekilde uyarlayabilecek, bilgisayar oyunları ve teknoloji konusunda yenilikçi düşünceleri ile bitmek bilmeyen hevesiyle herkese bir şeyler katabileceğini düşündüğüm okul arkadaşım. Oyun geliştirme konusunda oyuncu gözüyle en iyi bakabilecek, vizyonuna güvendiğim bir arkadaşım. Blog yazılarını okursanız bu işi severek yaptığını rahatça anlayabilirsiniz.

Umut Tosun

Student / Sakarya University

Takım çalışmasına yatkın olmasının yanı sıra aynı zamanda eğlenceli kişiliği, sadakati ve yaptığı işe tutkusu sayesinde takımın moral seviyesini hep yüksekte tutabilmeyi başarıyor. Daha önceden birlikte yaptığımız projelerde karşılaştığımız sorunlara bulduğu çözüm yöntemleri ile beni şaşırtmayı başarmıştı. Güçlü kişiliği ile önüne çıkan bütün sorunları aşıp istediği gibi bir gelecek yaratacağından eminim.

Mertcan Karakaya

Student / Sakarya University

SAÜEMK’da komisyon liderliği yaparken düşünceleriyle beni destekleyen ortaklarımdan birisi. Ekip ruhunu yaşamasına ve birlikten kuvvet doğar edasıyla çalışma aşkına bayılıyorum. Kendisi kulüp bünyesindeki web sitesinin front-end kısmı için gayet güzel bir sonuç çıkardı. Programlamaya ve daha çok donanıma ilgi duymasıyla dikkatleri üzerine hep toplayan birisi oldu. Gelecekte hakkını gerçek anlamda veren bir Bilgisayar Mühendisi olacağına emin olduğum samimi dostum.

R. Ebru Karataş

Student / Sakarya University

Gerçekten gerekli olan iş yükünü alarak çalışmayı seven birisisin. SAÜEMK’da beraber çalıştığımız zamanlarda olası işi kolaya indirgemek için genellikle teknoloji halledebileceğimiz çözümler öne sürüyordun. Uyumlu çalışabilen ve istekleri doğrultusunda hareket eden bir yapın var. Umarım iş hayatında da bu özelliklerini kaybetmeden devam edersin 🙋🏻‍♀️